INGRAD KINNISVARA

Müü kallimalt, osta targalt.

Kogemusi
20
aastat
1 kuud ja 3 päeva
Kompetentsus
üle 2500
objekte

realiseeritud

Kinnisvaraeksperdid
alates 2002. aastast

Oleme ettevõte INGRAD KINNISVARA − rohkem kui 20 aasta pikkuse töökogemusega usaldusväärne kinnisvarabüroo. Meie missioon on pakkuda kvaliteetseid ja kiireid kinnisvarateenuseid kõige nõudlikumatele klientidele.

Kinnisvarabüroo INGRAD KINNISVARA eesmärk on teha kliendiga võimalikult tihedat koostööd, et täita tema soovid ja vajadused.

Pakume kvaliteetse kinnisvara ostmise ja väljaüürimise teenust ning toetame elu- ja kontoripindade müüki. Meie partneriteks on nii arendajad, notarid ja juristid kui ka video- ja fotostuudiod, pangaesindused ning mööbli- ja koristusettevõtted.

Koostöö meiega on lihtne: sina esitad oma nõudmised ja meie viime projekti ellu, kaitstes sinu juriidilisi ning finantshuve, vormistades tehingutega kaasnevad dokumendid ja olles tehingu kõigis etappides nõu ja jõuga abiks. Garanteerime sulle meelerahu ja kaitse petturite eest.

Meie meeskonnas on ainult parimad maaklerid

Aleksei Piirisild INGRAD Kinnisvara Juhatuse liige
Müü kallimalt, osta targalt.

Aleksei Piirisild

Juhatuse esimees / Kinnisvaramaakler

Minu kliendid küsivad sageli, kui kaua olen maaklerina töötanud ja miks olen kinnisvara valdkonda jäänud. Jah, kõikide klientide meele järele ei ole alati lihtne olla, selles on oma nüansid: kõigis eluaseme ostu- ja müügietappides tuleb orienteeruda sellisel tasemel, et klient ei muretseks ja oleks veendunud, et tehing läheb edukalt, teada dokumentide vormistamise peensusi ja osata ette näha võimalikke keerukusi.

Olen maakleritöös 20 aasta jooksul õppinud mõistma klientide soove ning ootusi ja pakkuma neile sobilikke kinnisvara objekte. Olen selle aja jooksul lõpule viinud hulgaliselt edukaid uusarenduste ja elamukomplekside müügi-, ostu- ja üüritehinguid. Olen Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige ja minu portfoolio on valmis uute edukate projektidega täienema.

Turvalisus ja kasum, igas tehingus!

Aleksandra Sandström

Juhatuse liige / Kinnisvaramaakler

Olen tegutsenud kinnisvaravaldkonnas 8 aastat.
Nende aastate jooksul on mul õnnestunud omandada palju hindamatuid kogemusi. Olen võitnud paljude klientide usalduse ja nad pöörduvad minu poole tagasi uute teenuste saamiseks ning soovitavad mind ka enda sõpradele ja sugulastele. Minu jaoks on just see indikaatoriks, et liigun õiges suunas.
Inimesed hindavad minu vastutustundlikkust, positiivset maailmavaadet ja ausust. Oma töös püüan alati arvestada kõigi klientide vajadusi, pidada kinni seadustest ja toetuda varasematele nii enda kui ka kolleegide kogemustele. Oskan kiiresti leida lahendusi ka kõige keerulisematele küsimustele ja pakkuda võimalikke lahendusi probleemidele. Oskan aidata nii pika- kui ka lühiajalise väljaüürimise osas. Aitan müüa olemasoleva kinnisvara ja leida uue ostmiseks. Olen teiega käsikäes, samm-sammult, läbi iga tehinguetapi.
Valdan vabalt kolme keelt. Oskan hästi kasutada kaamerat ja teen virtuaalseid ruumituure.
Mul on ka kerge käsi ja produktiivne energia!

Mul meeldib inimestele abiks olla, muutes nende elu õnnelikumaks ja aidates lahendada nende probleeme.

⁠Filipp Petrov

Kinnisvaramaakler

Rohkem kui 7 aastat olen töötanud ehitusettevõttes, mis tegeleb nii restaureerimise kui ka uute elamukomplekside ehitamise ja müügiga. Kuigi see aeg võib tunduda lühike, olen suutnud koguda olulist kogemust kinnisvara valdkonnas ja klientidega suhtlemisel. Üle 8 aasta olen töötanud autode müügi valdkonnas, pakkudes oma klientidele finantseerimis- ja liisinguteenuseid, seega saan täpselt aidata klientidel laenu saamisel ja nõustada pangateemadel.

Sel aastal otsustasin vahetada tegevusvaldkonda ja pühenduda uuele väljakutsele. Kinnisvara valdkond on mind alati tõmmanud, seega otsustasin liituda Ingrad Kinnisvara meeskonnaga, turuliidriga, kus igal maakleril on arengu- ja karjäärivõimalused. Siin tunnen end osana suurest perest, kus igaüks toetab teineteist, olles oma ala professionaalid.

Maakleri rollis suudan oma klientide kinnisvara parimalt müüa või leida neile sobiva elamispinna.

Teie tehingud – minu vastutus: kogemus, usinus, tulemus

⁠Julija Murzajeva

Kinnisvaramaakler

Minu müügitöö kogemus ulatub üle viie aasta. Kliendid märgivad minus võimet tõhusalt stressiga toime tulla, oskust leida ühine keel erinevate isiksustega ning tähelepanelikkust nende vajaduste suhtes. Iga tehing on minu jaoks individuaalne ja vastutusrikas ülesanne.
Minu kirg arengu vastu ja soov uusi teadmisi omandada võimaldavad mul mitte karta keerulisi olukordi ja leida uuenduslikke lahendusi. Ma hindan dünaamilist arengut ja seadsin eesmärgiks pakkuda parimat teenust klientidele.

Te leiate minust energilise ja tulemustele orienteeritud spetsialisti, kes on valmis kaasa minema aja vooluga ning aitama teil oma kinnisvara plaane ellu viia.
Olenevalt sellest, kas tegemist on rendi, eluaseme otsimise või teie kinnisvara müügiga, olen valmis pakkuma oma abi eduka tulemuse saavutamiseks.

Minu jaoks on kõige väärtuslikum siiras tänu klientidelt, mis loob aluse pikaaegseteks suheteks!

Marko Veide

Kinnisvaramaakler

Klientidega töötanud juba mitmeid aastaid ning inimesed märgivad, et loon kindlustunde ja usalduse õhkkonna. Minu professionaalne lähenemine, mis põhineb kõrgel vastutustundel ja tähelepanul detailidele, on teeninud tunnustust ja kiitust. Iga tehingu juures näitan üles kõrget vastutustunnet, pöörates suurt tähelepanu detailidele ja erilist tähelepanu inimestele, kellega koostööd teen. Minu paindlikkus ja võime kiiretele muutustele kohaneda tagavad, et teie kogemus kinnisvaramaailmas on mugav ja edukas.

ALEKSEI PIiRISILDi objektid

ANNA LOREN objektid

Juriidiline abi

Kvaliteetne õigusabi mõistliku hinnaga

Vassili Kosteitšuk

Jurist / Partner

Õigusteaduse magister. Töötan juristina alates 2001 aastast. Esindan kliente kohtuvaidlustes ja kohtuvälistes õigussuhetes.

Spetsialiseerumine – kõikvõimalikud tsiviilvaidlused (lepingutest tulenevad ja lepinguvälised vaidlused, äriõigus, asjaõigus, pärimisõigus, perekonnaõigus jne.).

Kliendid räägivad meist

Diana Nail
Diana Nail
2023-02-15
soovitab
Обращалась к Александре для продажи права аренды салона, осталась безгранично благодарна, она всегда была на связи, покупателя нашла быстро, сделка прошла успешно. Специалист своего дела, обязательно обращусь еще.
Катерина Умникова
Катерина Умникова
2022-01-07
soovitab
Алексей, от нашей семьи благодарим вас за профессионализм и чёткость! Так быстро без вас мы не справились бы! За личное присутствие на сделке! За нужные советы и ответы на все вопросы! Дальнейшего процветания! Успехов и много, много радостных клиентов!
Светлана Тюрина
Светлана Тюрина
2021-11-11
soovitab
Благодаря Алексею я смогла в короткие сроки , без нервов продать квартиру. А также он помог сориентироваться в покупке новой строящейся квартиры. Его советы , опыт и профессиональные знания очень помогли мне. Спасибо
Jelena  Blinova
Jelena Blinova
2021-11-11
soovitab
Благодарю Алексея за прекрасно сделанную работу. Желаю дальнейших успехов.
Anneli Zarubenko
Anneli Zarubenko
2021-11-08
soovitab
Большое спасибо Алексею за быструю и квалифицированную помощь в приобретении нашей новой квартиры! Если ищете грамотного и ответственного маклера, то Алексей именно тот, кто вам нужен. Очень рекомендуем!
Anastassia Jasevitš
Anastassia Jasevitš
2021-10-29
soovitab
Aleksei on alati tore ja sõbrameelne!😀 Ta kergelt seletab lahti keerulised nüanssid ja alati vastas meie poolt tulnud küsimustele. Alekseid on kergesti kätte saada, mis teeb korteri müümist/ostmist lihtsamaks ja kiiremaks. ✌️Ta on suureks toeks oma klientidele. Soovitame südamest!❤️
Vladimir Gruwy
Vladimir Gruwy
2020-07-25
soovitab
Алексей - профессионал своего дела. Качество его работы заслуживает огромного уважения. Алексей очень коммуникативный, приятный, лёгкий на подъем и очень заботливый человек. В совместной работе он никогда не принебрегал нами: был готов выслушать наши желания буквально в любое время дня, поддерживал нас в выборах исполнения квартиры и давал дельные советы для любой ситуации, связанной с ней. Мы от сердца благодарим его за все, что он для нас сделал и всегда очень рады пообщаться. Мы безусловно рекомендуем работать вместе с Алексеем для решения всех нужд, связанных с недвижимостью!
Oleg Vinogradov
Oleg Vinogradov
2020-07-01
soovitab
Все по фактам - продавая квартиру самостоятельно я не получил за месяц ни одного звонка, Алексей нашел покупателя за 3 дня + всегда на связи! Рекомендую!
Emily Steinengel
Emily Steinengel
2020-04-16
soovitab
Безумно душевный и дружелюбный Человек с большой буквы. Услышит, подберет и исполнит ваши мечты. На всем ожидании нашей новой квартиры получали поддержку и все ответы на наши вопросы в любое время дня и ночи. Супер, рекомендую! 🤗
Aleksei Tsvetkov
Aleksei Tsvetkov
2020-03-05
soovitab
Очень рекомендую. Алексей обещал продать квартиру за короткий срок...Поиск покупателя занял всего один день и на крайне выгодных условиях!