Äripinna üür, 1 tuba, 500€ – Tallinn, Harjumaa, Päevalille tn 10

Harjumaa, Tallinn, Päevalille tn 10
Üür
...
24.40 m 2
500
20.49 €/m2
Objekti tüüp:
äripinnad
Tube:
1
Üldpind:
24.40 m 2
Seisukord:
Uus
Omandivorm:
Korteriomand
Katastrinumber:
78401:101:6712

Rocca Towers on uus terviklikult lahendatud elu- ning ärikeskkond hästi nähtavas ning mugavalt ligipääsetavas asukohas, Rocca al Mare viadukti vahetus läheduses. Siin oled ümbritsetud parimast, mida pealinnal pakkuda – ühtaegu lähedal nii kaubandusele ja meelelahutusele kui ka merele ning järvele, samuti Unibet Arena, erinevad spordisaalid ja Tallinna Loomaaed. Tänu heale logistilisele asukohale pääsete Teie ja Teie kliendid kiirelt nii auto kui ka ühistranspordiga. Tänu kergliiklusteedele on piirkond väga mugav liiklemiseks ka jalakäijatele ja ratturitele.

PIND
Üürile antav pind paikneb maja esimesel korrusel suunaga kergliiklustee poole, suvisel ajal paistab sinna päeva- ja õhtupäike. Töötingimustele aitavad kaasa soojustagastusega ventilatsioon ning palavate päevade tarbeks konditsioneer.

ÄRIPIND
– Moderne kõrghoone
– B-energiaklass
– Soodsad kõrvalkulud
– Tasuta parkla

____________________
Rocca Towers – это новый комплекс, объединяющий жилую и бизнес среду, расположенный в доступном месте, неподалеку от виадука Rocca al Mare. Здесь вы окружены лучшим, что может предложить район Хааберсти – одновременно близко к торговле и развлечениям, а также к морю и озеру, рядом находится Unibet Arena, различные спортивные залы и Таллиннский зоопарк. Благодаря удобному логистическому расположению вы и ваши клиенты можете быстро добраться на машине или общественным транспортом. Благодаря велосипедным и пешеходным дорожкам район очень для передвижения пешком и на велосипеде.

КОММЕРЧЕСКАЯ ПЛОЩАДЬ
Современное высотное здание
Энергетический класс B
Низкие коммунальные расходы
Бесплатная парковка

Непосредсвенная близость к морю и к озеру Харку добовляет эксклюзивности локации.

Julija Murzajeva
Julija Murzajeva
VÕTA MAAKLERIGA ÜHENDUST
Uuri oma laenuvõimalusi
SARNASED OBJEKTID